Podsumowanie projektu TOTALNA METAMORFOZA

Akcja metamorfozy » Podsumowanie projektu TOTALNA METAMORFOZA

Dominika

"TOTALNA METAMORFOZA FINAŁ Po trzech miesiącach zmagań zgubiłam 10 kg i 45 cm w obwodach. Dla jednych to mało….dla mnie to sukces. Zwłaszcza, że zawsze stroniłam od ćwiczeń, a radości i smutki zajadałam czekoladą. Moje życie się zmieniło. Dużo ćwiczę, dbam o siebie, zdrowo się odżywiam.

To początek drogi. Nie byłoby tej całej zmiany, gdyby nie Karol Franc – tyran, który bez skrupułów walczył ze mną w siłowni w Jatomi Pure Fitnes, Przemek Pieczyński, który „odnowił” moją duszę i pozwolił odnaleźć w tym wszystkim siebie, Kosmetolog –Kasia Brąś ze studia Be Beauty i jej cudowne zabiegi na ciało VellaShapeII i zabiegi pielęgnacyjne twarzy, Anna Jessa – stylistka paznokci, artystka z wizją, Sylwia Matulis – kreatorka fryzur, która poprzez własną pasję budzi drzemiący w nas „charakter” nadając naszym zmianom ostateczny kształt. Całość przywdziana w kreacje z „Lady Club” została uwieczniona podczas sesji zdjęciowej w „Studio Kropka” u Beaty Klepaczewskiej, dzięki której TOTALNA METAMORFOZA na długo zostanie w naszej pamięci. Oczywiście nie byłoby tego wszystkiego bez Inicjatorki całej akcji – Ani Kisielewicz – mojej kochanej dietetyczki. To mistrzyni organizacji!!! Mój Anioł Zmian. Przede mną kolejny etap – Misja Sylwester … później kolejne etapy-cele, które wyznaczam już sobie sama. Moja kochana dietetyczka Ania Kisielewicz zamierza mnie w tym wspierać, za co baaaardzo jej dziękuję."

Ewa

"Metamorfoza dobiegła już końca. W moim życiu nastąpiły ogromne zmiany. 3 miesiące temu nie pomyślałabym, że mogę dojść do takich efektów. Nie chodzi tutaj tylko o wygląd, ale przede wszystkim o psychikę. Warsztaty z Przemkiem Pieczyńskim uświadomiły mi, że jestem warta więcej niż mi się wydaje. Moja samoakceptacja wzrosła a wraz z nią akceptacja otoczenia. Zaczęłam lubić siebie.

Patrząc w lustro nie myślę o tym, że przydałoby się zgubić kilogramy, bądź coś poprawić. Patrzę i myślę: jest super! Metamorfoza pomogła mi również poprawić swój wygląd. Zrozumiałam, że same ćwiczenia nie pomogą. Dietę zawsze kojarzyłam z odmawianiem sobie wszystkiego, jedzeniem czegoś, co nie smakuje. I tutaj chciałabym podziękować Ani Kisielewicz za to, że uświadomiła mi, że dieta to nie jest katowanie się, ale zdrowy, rozsądny, smaczny i lekki styl życia. Nie myślałam, że dieta może być tak smaczna i to chyba było moje największe zaskoczenie. Kiedyś moim ulubionym daniem był kebab, a teraz kurczak w sosie musztardowym i zupa minestrone. Polecam każdemu! Zabiegi VelaShape II poprawiły wygląd mojej skóry, mimo że nie udało mi się zrealizować wszystkich. Kolejną niespodzianką dla mnie były treningi z Karolem. Mimo tego, że nie raz miałam straszne zakwasy, zawsze na kolejne zajęcia szłam z uśmiechem, bo taki wycisk to przede wszystkim przypływ endorfin:) Metamorfoza również dała mi szansę na poznanie świetnej osoby, jaką jest Dominika. Podsumowując wszystko dostałam szansę jedną na milion, za którą wszystkim bardzo dziękuję. Moje życie zmieniło się o 360 stopni, dzięki takim osobom jak Ania Kisielewicz, Przemek, Karol i wiele innych.

Dziękuję za tę szansę i za wsparcie jakie od Was dostałam. I obiecuję, że nie poddam się. Będę dalej walczyć o siebie, bo wiem że to nic trudnego: trzeba mieć chęci i silną wolę, a można osiągnąć wszystko!"
 

Poradnia dietetyczna

Studio Urody BE BEAUTY to wyjątkowe miejsce dla każdego.

Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak Ty

To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji Twojego ciała na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą... Spokój, relaks, przyjemne wnętrze - tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie.


Anna Kisielewicz - Dietocoach


 
 
Poradnia dietetyczna
ul. Niepodległości 28
66-400 Gorzów Wlkp.
 
507 682 780