Podsumowanie II edycji projektu Totalna Metamorfoza

Akcja metamorfozy » Podsumowanie II edycji projektu Totalna Metamorfoza

„Trzy miesiące naszej metamorfozy minęły w okamgnieniu – teraz przyszedł czas na małe podsumowanie.
Z mojej strony te trzy miesiące były najlepiej spędzonym i zorganizowanym czasem, wspaniałą przygodą. Pierwszy raz od dawna siebie musiałam postawić na pierwszym miejscu i dopasować swój plan dnia do moich potrzeb. Dzięki wsparciu i pomocy mojej kochanej rodziny i przyjaciół udało mi się to wszystko „ogarnąć” i zorganizować. Trzy miesiące wypełnione ćwiczeniami z Kamilą Bałuk sprawiły, że moje ciało pięknie się zmieniło, a ja pokochałam aktywność fizyczną i nie traktuje jej jako kary, wręcz odwrotnie - sprawia mi przyjemność i relaksuje mnie. Plan żywieniowy opracowany przez Anię Kisielewicz był dopasowany do moich upodobań, planu dnia, bez problemu przyszło mi stosowanie się do niego (chociaż zdarzały się wpadki). Przez ten czas nabrałam dobrych nawyków żywieniowych i po zakończeniu metamorfozy dalej odżywiam się zgodnie z tym, czego nauczyłam się od Ani. Nauczyłam się wiele nowych smacznych przepisów, bez problemu stosuję zamienniki i eksperymentuję w kuchni. Teraz wiem, że zdrowo wcale nie musi oznaczać nudnie, ale przede wszystkim smacznie.
Dzięki odpowiedniemu jedzeniu i aktywności fizycznej udało mi się schudnąć 14,1 kg oraz stracić w obwodach aż 65 cm, z czego niezmiernie się cieszę. Rozmiar 44/46 zamieniłam na 40/42 i na tym nie koniec. Dużo dała mi praca z coachem Małgorzatą Chołuj. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się pożegnać z przeszłością, odkryć w sobie dużo dobrych cecha a także odbudować poczucie własnej wartości. Zrozumiałam, że to jest moje życie i to ja jestem w nim ważna, i jeżeli ja będę szczęśliwa i spełniona, to najbliżsi też na tym zyskają. W ramach programu skorzystałyśmy też z pakietu zabiegów na twarz i ciało, konsultacji z zakresu kosmetyki estetycznej, konsultacji stomatologicznej. Dzięki wizycie w salonie fryzjerskim, spotkaniu z wizażystką Pauliną Bujak ze sklepu „Lady Club”, udało nam się stworzyć nowy mój wizerunek.

To był wspaniały czas spędzony ze wspaniałymi ludźmi. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy nam towarzyszyli podczas akcji. Zostałyśmy otoczone opieką i „dopieszczone” z każdej strony. Czuję się wyróżniona i bardzo dziękuję za szansę, którą od Was dostałam. Teraz musimy wrócić do naszego codziennego życia i zadbać o to, żeby wysiłek tych wszystkich osób nie został zaprzepaszczony. Z wiedzą, jaką od Nich wszystkich otrzymałyśmy, doświadczeniem i wparciem, to już nie powinno być trudne”.

Kasia Bielecka

„Efekty mojej metamorfozy 11, 2 kg i aż 44 cm w obwodach. Opowiem Wam, co zyskałam poprzez udział w projekcie „Metamorfozy”.
Zanim wzięłam udział w projekcie, starałam się być osobą aktywną. W 2011 roku udało mi się schudnąć kilka kilogramów, jednak z powodów zdrowotnych, kilogramy wróciły. To był dla mnie najgorszy czas. Popadłam w depresję. Całymi dniami leżałam i objadałam się. Otoczenie wcale nie było dla mnie przychylne, wręcz odwrotnie, miałam wrażenie, że jestem obiektem krytyki. Sama też siebie nie akceptowałam. Ostatnią deska ratunku miał być dla mnie udział w projekcie „Metamorfozy” organizowanym przez Poradnię Dietetyczną Anny Kisielewicz. Wysłałam swoje zgłoszenie i ku mojemu zdziwieniu, któregoś razu odebrałam telefon od Ani z zaproszeniem do udziału w akcji. Było to dla mnie jak wygrana w „totka”. Nie od razu jednak byłam gotowa na zmiany. Dużo kosztowało mnie zmienienie toku myślenia, przestawienie się na zdrowe jedzenie w regularnych odstępach czasu, ale bardzo potrzebowałam tej zmiany, więc dałam radę i wygrałam walkę ze sobą. Z tego jestem najbardziej dumna.

Na początku treningi też sprawiały mi sporo trudności. Miałam wrażenie,że organizm jest oporny na zmiany, ale stopniowo, powoli…dawałam radę. W całym projekcie nie chodziło tylko i wyłącznie o zmianę zewnętrzną, ale przede wszystkim wewnętrzną. W tym zakresie pomocna była Małgorzata Chołuj-wspaniały coach. Dzięki spotkaniom z Gosią nabrałam pewności siebie, zupełnie zmieniłam tok myślenia.
Przez dłuższy czas w moim życiu byłam osobą zamkniętą , bałam się ludzi , byłam krytykowana, myślałam że ludzie mnie nie lubią. Obecnie nie boję się nawiązywać kontaktów z ludźmi , jestem ciepła dla ludzi, a co najważniejsze - jestem szczęśliwa i uśmiechnięta i myślę pozytywnie. Czuję , że wygrałam walkę ze sobą , bo czuję się atrakcyjna i pewniejsza siebie.
Jeszcze raz wszystkim bardzo, ale to bardzo dziękuję”.

Joanna Nauman„Zleciały trzy miesiące projektu „Metamorfozy”.

Zgubione kilogramy i centymetry (14,5 kg i 65 cm w obwodach) są wielką nagrodą za ciężką pracę nad sobą. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia całego zespołu projektu Metamorfozy.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Były chwile słabości, pokusy i zwątpienia. Po dniu porażki, biegłam na siłownię spalać nagromadzone poprzedniego dnia zbędne kalorie. Towarzyszyła mi maksyma: Jedno małe potknięcie nie jest przegraną. Walcz dalej! Projekt zmienił nie tylko moje ciało, ale przede wszystkim sposób myślenia. Zaczęłam walczyć o swoje szczęście. Przemiana mojego życia jest ogromna. Dużo nauczyłam się odnośnie zdrowego stylu życia i zdążyłam się z nim zaprzyjaźnić. Zostanie ze mną na zawsze. Jeszcze raz Dziękuję”.

Jola MichalskaPoradnia dietetyczna

Studio Urody BE BEAUTY to wyjątkowe miejsce dla każdego.

Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak Ty

To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji Twojego ciała na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą... Spokój, relaks, przyjemne wnętrze - tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie.


Anna Kisielewicz - Dietocoach


 
 
Poradnia dietetyczna
ul. Niepodległości 28
66-400 Gorzów Wlkp.
 
507 682 780